http://slotsmanagement.com: Sign up players are crazy about. Learn More!
Sprzedam sklep wraz z domeną cena 5000zł netto. Więcej informacji pod numerem telefonu +48 500 294 804 close

Jak dobrać trampolinę

Decydując się na zakup trampoliny powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na to z jakich materiałów wykonany jest produkt, którym się interesujemy. Jakość produktów z jakich wykonana będzie trampolina ma wielki wpływ na bezpieczeństwo użytkujących ją osób, poniżej krótki przewodnik na jakie elementy należy zwrócić szczególną uwagę.

Trampolina ogrodowa 11FT

Trampolina ogrodowa 11FT

 

1Konstrukcja

Jednym z najważniejszych elementów trampolin jest ich konstrukcja, materiał, z którego jest wykonana oraz jej stabilność. Niestety bardzo niska cena niektórych trampolin wpływa na znaczne obniżenie jakość elementów konstrukcyjnych użytych do jej wykonania . Częstym błędem jest również stosowanie takiej samej ilości nóg, na których stoi trampolina przy różnej średnicy maty, powoduje to, że trampolina jest nie stabilna. Produkty oferowane w naszym sklepie wykonane są z galwanizowanej stali, a każda z trampolin ma zastosowane podwójne nogi, których ilość wzrasta wraz ze wzrostem średnicy trampoliny, co przekłada się bezpośrednio na jej stabilność.

2Średnica maty

Decydując się na zakup trampoliny powinniśmy zastanowić się ile osób będzie ją użytkowało, powinniśmy również sprawdzić ile mamy wolnej przestrzeni do dyspozycji w ogrodzie. Im większa ilość użytkowników tym średnica powinna być większa. Jeżeli zakładamy, że na trampolinie będzie bawiło się kilkoro dzieci średnica trampoliny powinna być większa niż 3m.W naszym sklepie mają Państwo bardzo duży wybór trampolin. Oferujemy trampoliny od małych po największe, dzięki czemu można dokonać najbardziej optymalnego dla siebie wyboru.

3Materiał maty

Wybierając trampolinę należy również zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonana jest mata. Dużo trampolin ma maty wykonane z gumy, które szybko tracą swoją sprężystość. Natomiast nasza trampolina posiada matę wykonaną z polipropylenu, substancji dzięki, której zachowuje zdecydowanie dłuższą trwałość i sprężystość, nie rozciąga się tak jak mata wykonana z gumy, a także jest odporna na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych.

4Siatka ochronna

Siatka ochronna to jeden z najważniejszych elementów trampoliny, ponieważ chroni przed ewentualnymi upadkami i urazami. Siatka ochronna powinna zagwarantować nam bezpieczną zabawę, a im większa jest jej gęstość tym jakość jest lepsza. W produkcie, który oferujemy zastosowane zostało nowatorskie rozwiązanie prowadzące do zwiększenia gramatury siatki aż o 20% do 95 g/m². Zwiększenie gęstości siatki wpływa bezpośrednio nie tylko na zwiększenie bezpieczeństwa użytkowników ale również ma swoje przełożenie na walory estetyczne, dzięki czemu mimo szkodliwych warunków atmosferycznych, które maja na nią wpływ zachowuje niezmienioną trwałość. Wejście na trampolinę jest połączone z resztą poszycia za pomocą zamka dzięki czemu siatka zachowuje idealne naprężenie.

Każda z naszych trampolin posiada również dodatkowe zabezpieczenia przed skaleczeniem w postaci specjalnego kołnierza, który pokrywa sprężyny oraz z polietylenowego materiału o grubości  Ø48 x 10 mm użytego do osłony słupków, na których rozciągnięta jest siatka. Sprężyny, którymi mata jest przymocowana do stelaża dzięki swojemu wrzecionowatemu kształtowi zapewniają optymalną sprężystość maty.